top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Zbuduj sobie Multiriga za free - Jak wykorzystywać budżety obywatelskie do spełnienia marzeń

Zaktualizowano: 30 gru 2020

To jest zapowiedź cyklu jak wykorzystać miejskie budżety obywatelskie do realizacji marzeń w postaci ogólnodostępnego Multiriga / Klatki funkcjonalnej OCR w Twoim mieście.Pomysł na cykl powstał po tym jak samemu udało mi się zrealizować ten szalony plan w moim mieście. Wymagało to sporo wysiłku, ale udało się :) Dziś do wspaniałej konstrukcji OCR mam dosłownie 1 km. Obiekt jest ogólnodostępny, co oznacza, że można na nim trenować za zupełną darmochę. Minął dopiero miesiąc od otwarcia, więc może za wcześnie na daleko idące wnioski, ale frekwencja przerosła moje wszelkie oczekiwania. Każdego wieczoru można na obiekcie spotkać fanów OCR. Coś wspaniałego. Spełnienie marzeń.


Chcę abyście i Wy je spełnili, chcę abyście uwierzyli, że to możliwe. Chcę Wam w tym pomóc pisząc poradnik jak się za to zabrać krok po kroku.


Do współpracy nad tym cyklem zaprosiłem firmę NASC, która wygrała przetarg w moim mieście i jestem mega zadowolony z końcowego efektu. Dziękuję za przyjęcie zaproszenia do objęcia patronatem tego cyklu.Dlaczego piszę w ogóle zapowiedź, a nie od razu artykuł ? Ano dlatego, iż pomyślałem, że część z Was mogła już próbować swoich sił w tym temacie. Z tego co słyszałem, to nie zawsze się udaje. Dlatego bardzo Was proszę o przysyłanie Waszych historii. Napiszcie co Waszym zdaniem poszło nie tak. Dlaczego się nie udało. Spróbuję wtedy skupić się na tym obszarze jeszcze mocniej, aby zwiększyć Wasze szanse następnym razem.


Oczywiście czekam też na historie zakończone happy endem, znajdźmy wzorzec dobrych praktyk, pomysłów, które zwiększają szansę na sukces. Niech w naszych miastach powstanie jak najwięcej miejsc, gdzie można poćwiczyć OCR / Ninja.Mam w głowie pomysł na co najmniej trzy artykuły:

  1. Przygotowanie i złożenie wniosku.

  2. Promowanie projektu / zbieranie głosów.

  3. Wygrałem - co dalej?

Czekam również na Wasze pomysły co ma się znaleźć w tym cyklu, czego chcielibyście się dowiedzieć?


Wasze pomysły, propozycje, historie, doświadczenia itp. wysyłajcie mailowo na adres:Super informacją będzie też na jakiej zasadzie działają u Was Budżety Obywatelskie, jakie kwoty, zasady, itp. Razem stworzymy kompletny poradnik jak wybudować ogólnodostępny obiekt do ćwiczeń OCR / Ninja w Twoim mieście.
 

*partnerem cyklu jest firma NASC - New Age Sport Constructions

440 wyświetleń1 komentarz

1 則留言


Marcin Niezgoda
Marcin Niezgoda
2020年10月01日

Czekam z niecierpliwością :-)

按讚
bottom of page