top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Start bloga Przeszkodowo.pl


Cześć :-)


Dziękuję, że tu jesteś i że to czytasz. Zakładam, że tak jak ja interesujesz się biegami OCR. Jeśli tak jest - to ten blog jest właśnie dla Ciebie.


Przede wszystkim zapraszam Cię do strony Kalendarz, gdzie chcę stworzyć najpełniejszy, aktualizowany na bieżąco kalendarz biegów OCR. Wiem, że są też inne strony z takimi kalendarzami, chcę się jednak wyróżnić bogatą bazą i regularnością w aktualizacji oraz kilkoma innymi cechami, ale o tym w kolejnym poście.


Od czasu do czasu wrzucę na bloga jakąś ciekawostkę wyłowioną w sieci i się nią z Tobą podzielę. Jeśli się na coś ciekawego natkniesz i uważasz, że inni też to powinni zobaczyć to daj mi znać. Jak się ze mną skontaktować znajdziesz na podstronie Kontakt.


Jak tylko ruszy sezon 2019 to zapraszam Cię na przeszkodowo.pl po informacje o wynikach oraz udostępnionych w sieci galeriach zdjęć. Tutaj znajdziesz wszystko w jednym miejscu, wystarczy kilka kliknięć myszką i i TA DAM - masz to, a może raczej DZYŃ, DZYŃ ;-).


Zachęcam do zapisania się na listę mailingową (na samym dole strony) dzięki czemu będę powiadamiał Cię o najważniejszy zmianach i zbiorczej aktualizacji w kalendarzu. Jeśli wyrazisz zgodę po zalogowaniu się na konta bloga, otrzymasz również powiadomienia o nowych postach.


Czekam na wszelkie Twoje uwagi, dzięki nim to miejsce będzie jeszcze ciekawsze i lepiej dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań.

Zachęcam i zapraszam do kontaktu.
22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page