top of page
  • MGŁ

Relacja z WSB Masarator Kids - Dąbrowa Górnicza 05.06.21

Ten weekend obfitował w ciekawe biegi dla dzieci, w sobotę 5.06.02021 w Dąbrowie Górniczej został zorganizowany kolejny bieg Masakratora dla dzieci -> Masakrator Akademii WSB, zorganizowany przez Ocr&Ninja KIDS Events dla dzieci w wieku 0-12 lat.Starsze dzieci 13+ mogły biec z dorosłymi w Masakratorze w formule Open.

Kidsy w kategorii wiekowej 6-12 lat ścigały się w formule Elite, a dla tych dzieci, które nie chciały biec z chipem organizator przygotował dwa biegi 4fun w kategoriach wiekowych 0-7 i 8-12 lat.


Organizator zdążył już uczestników przyzwyczaić do biegów dziecięcych na wysokim poziomie dbając o wszelkie istotne aspekty:

- pakiet startowy zawierał soczek, zestaw 3 opasek wraz z chipem

- bieg z pomiarem czasu za pomocą chipa;

- techniczne przeszkody;

- urozmaicona trasa – bieg po plaży, lesie, trawie;

- zaangażowani i sprawiedliwi sędziowie na każdej przeszkodzie;

- podział kategorii wiekowych Elite na chłopców i dziewczynki w trzech kategoriach 7-8 lat, 9-10 i 11-12 lat;

- każdy z zawodników formuły Elite otrzymał 3 opaski, gdzie przy braku pokonania przeszkody zawodnik miał jedną z nich odcinaną i przed metą musiał zrobić tyle karnych rund biegowych z oponą ile stracił opasek (zawodnik bez opasek nie był klasyfikowany w Elicie i był traktowany jak 4fun);

- dystanse i ilość przeszkód: MAŁA ELITA i 4fun ~1-1,5 km i 15 przeszkód;

- każdy z uczestników otrzymał medal finishera po ukończonym biegu oraz coś słodkiego (baton), a zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej z podziałem na płeć dostali okolicznościowe spersonalizowane adekwatne do tematyki biegu statuetki;

- organizacyjnie – nie było opóźnień w startach, poza pierwszą falą, Biuro Zawodów działało sprawnie i nie było kolejek;Po zakończonych biegach odbyła się dekoracja zwycięzców trzeciego, drugiego i pierwszego miejsca.


Na miejscu imprezy był duży parking gdzie nie było problemu z zaparkowaniem samochodu, można było zjeść w wielu punktach gastronomicznych.

Impreza dla dzieci odbyła się przed startami dla dorosłych.


Zgodnie z pomiarem czasu nagrodzono poniższe dzieci w swoich kategoriach (http://timing4u.pl/results/index.php?page=555K):

K 7-8:

1 LENA ZBROSZCZYK (CARBON SILESIA SPORT)

2 HANIA JUSZKIEWICZ (MŁODE ORŁY)

3 PAULINA PALUCH (RACIBORKI OCR)


M 7-8:

1 JAKUB CHROBOK (RUNPATOLA)

2 PATRYK HERMAN (FIT MORE)

3 MATEUSZ MICZEK (RACIBORKI OCR)


K 9-10:

1 JULIA MARZEC (SPARTAN TEAM KALETY)

2 HELENA GŁOWACKA (EXTREME WARRIOR PARK)

3 EMILIA BAJOREK (FITMORE RYBNIK)


M 9-10:

1 RADOSŁAW BUGAJNY (SPARTAN TEAM KALETY)

2 ALEX GRZYCH

3 MICHAŁ WROBEL


K 11-12:

1 POLA ZIARKOWSKA (FIT MORE RYBNIK)

2 AGATA GOZDEK (SPARTAN TEAM KALETY)

3 MATYLDA PODOLSKA (SPARTAN TEAM KALETY)


M 11-12:

1 RADOSŁAW MIZERA

2 BORYS CHAIEB (LEMON TEAM)

3 KASJAN PIOTROWSKI (KLUB JUDO KOKA)
Imprezy dla dzieci Masakratora cechuje wysoki poziom organizacji, jak i współzawodnictwa sportowego, do tego dochodzą profesjonalne przeszkody znane ze startów dla dorosłych. Jest to bieg, który zyskuje coraz więcej sympatyków, ze względu na wysoki poziom na który przyjeżdżają dzieci z całej Polski.

Kolejny bieg dla dzieci to Utopiec Masakrator Rybnik organizowany 18 lipca 2021 – zapisy wkrótce.Relację przygotował: MGŁ
Zdjęcia: FotoOperatyw


 

Jeśli treści w tym artykule były dla Ciebie przydatne i sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją twórczość, możesz to zrobić wspierając mnie kawą. Przyda się, większość tekstów powstaje w nocy :). Z góry dzięki za wsparcie i do zobaczenia na zawodach.


 


161 wyświetleń0 komentarzy

Σχόλια


bottom of page