top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Ninja w Gdańsku! - startują zapisy na KolekTYw - Zawody Ninja

Ruszyły zapisy na drugą edycję imprezy „KolekTYw - Zawody Ninja“. Kultowa przestrzeń stoczni gdańskiej już po raz drugi stanie się areną, na której aspirujący wojownicy i wojowniczki ninja zmierzą się z torem przeszkód zbudowanym i przetestowanym przez finalistów programu Ninja Warrior Polska.
Organizator zawodów, Grzegorz Niecko, stworzył tor o wysokim stopniu trudności, inspirowany torem finałowym telewizyjnego show. Podobnie jak polski tor finałowy Ninja Warrior, także i tor KolekTYwu nie został zdobyty przez żadnego z uczestników poprzedniej edycji zawodów. W tym roku, poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej. Poza finalistami NW Polska, Grzegorzem Niecko i Janem Tatarowiczem, za jakość przeszkód będzie odpowiadał także Paul Allen, oficjalny tester torów, który uczestniczył w przygotowaniu kilku europejskich edycji Ninja Warrior. Uczestnicy zawodów będą mieli okazję go poznać podczas sobotnich warsztatów oraz wieczornej imprezy integracyjnej.


KolekTYw to jedyna tego typu impreza na Pomorzu. Wydarzenie odbędzie się na terenie tętniącej życiem Stoczni Gdańskiej. To świetna okazja by poznać Gdańsk z nowej perspektywy i niepowtarzalna szansa by stanąć w szranki z najlepszymi polskimi zawodnikami (takimi jak Jakub Zawistowski) i spróbować swoich sił na przeszkodach zbliżonych trudnością do tych znanych z telewizji. W zawodach może wystartować każdy, kto marzy o zdobyciu tytułu pierwszego polskiego Ninja Warrior. Warunkiem jest ukończone 16 lat.Organizatorzy wydarzenia przewidzieli atrakcje dla wszystkich, nie tylko dla czołowych zawodników, ale także dla początkujących sportowców w każdym wieku. W ramach rozgrzewki przed zawodami, na terenie stoczni odbędą się treningi, warsztaty i inne sportowe atrakcje dla całej rodziny. W sobotę wieczorem (po zakończeniu pierwszego dnia zawodów) chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach dla dorosłych, natomiast w niedzielę między 12 a 14, co pół godziny będą się odbywać warsztaty dla dzieci i młodzieży prowadzone przez półfinalistę Ninja Warrior, Michała Betchera. Wszystkie dodatkowe atrakcje są darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy w punkcie recepcji imprezy.


Zawody odbędą się w weekend 6-7 sierpnia. W konkursie będzie brany pod uwagę tylko najlepszy start zawodnika, nie trzeba więc startować w oba dni. Aby zgłosić się do udziału w zawodach wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej: https://kolektyw.ninja/. Organizatorzy wydarzenia gwarantują atrakcyjne nagrody dla Last Man Standing oraz Last Woman Standing lub pokaźną sumę pieniędzy dla śmiałka, który pokona cały tor bezbłędnie. Tegoroczny KolekTYw Zawody Ninja jest elementem większego wydarzenia – Ninja Series Regionals. Dlatego dodatkowym benefitem udziału w zawodach jest możliwość zakwalifikowania się do Ninja Series season 2.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z zeszłorocznej edycji: 

Artykuł powstał na bazie materiałów nadesłanych przez organizatora zawodów, za które to pięknie dziękuję.

170 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page