top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Kolektyw - Finał Ninja - zawody z mega wygraną 10 000 PLN dla osoby, która ukończy cały tor

Czy te zasady Wam coś przypominają? Tak, dokładnie, podobnie jak w Ninja Warrior Polska dla osoby, która najszybciej ukończy cały tor w zadanym czasie, przewidziano potężny zastrzyk gotówki.To rzadkość aby w Polsce można było wygrać takie pieniądze w zawodach OCR / Ninja, dlatego postanowiłem przyjrzeć się bliżej tym zawodom i poniżej podsumuję co udało się dowiedzieć.


Czy to są zawody dla każdego?

No cóż, jeśli organizatorzy określają swoje zawody jako "Najtrudniejsze zawody Ninja w Polsce" to mamy jasność. To będą zawody o podwyższonym stopniu trudności. Każdy oczywiście może wziąć w nich udział, ale tu nie będzie lekko, nie będzie torów "dla każdego". To są zawody dla ludzi, którzy nie tylko chcą wystąpić w programie Ninja Warrior, ale chcą się w nim dobrze zaprezentować.


Jakich torów, przeszkód można się spodziewać?

Jak zapowiadają organizatorzy przeszkody będą zbliżone trudnością do tych znanych z toru finałowego popularnego telewizyjnego show. Tor składać się będzie z trzech 15 metrowych odcinków, na każdym z nich zawodnicy zmierzą się z rozmaitymi przeszkodami. Każda kolejna przeszkoda będzie trudniejsza od poprzedniej. Tor trzeba będzie pokonać w określonej kolejności i mieszcząc się w ścisłym limicie czasowym tj. 5 minut


Warto dodać, że, w przeciwieństwie do Ninja Warrior, zawodnicy mają dwie próby na każdej przeszkodzie.Gdzie i kiedy to się odbędzie?

Impreza odbędzie się na terenie nowopowstałej otwartej przestrzeni miejskiej Warsztatu PopArt w historycznej scenerii Stoczni Gdańskiej. “Kolektyw - Finał Ninja” to możliwość poznania Gdańska z zupełnie nowej perspektywy.


Impreza odbędzie się już w ten weekend 07-08 sierpnia 2021.


Czego można się spodziewać oprócz samych zawodów?

Podczas imprezy zarówno na uczestników jak i widzów czeka szereg atrakcji, m.in:

  • Wspinaczka na górę Midoriyama, czyli kulminacyjna przeszkoda znanego na całym świecie programu Ninja Warrior. Do pokonania będzie aż 20-metrowy odcinek!


  • Warsztaty z finalistami Ninja Warrior Polska: Teofilem Deciukiem - OSPRO Ninja Team Janem Tatarowiczem - Biegun Ninja Team Grzegorzem Niecko - 255 Kolektyw Team


Co trzeba zrobić, aby zgarnać 10 000 pln w gotówce?

Najważniejszy warunek to ukończenie całego toru.

Drugi warunek to dokonanie tego w zadanym przez organizatora czasie (5 minut).

Trzeci warunek to być najszybszym spośród tych, którzy spełnią dwa powyższe warunki.

To wszystko i w portfelu jest o dziesięć tysięcy więcej :)


Uwaga - liczyć się będzie czas przejścia z pierwszej próby (choć jest opcja wykupienia większej ilości przejść toru). Jeśli nikt nie da rady za pierwszym razem, będą liczyły się czasy z drugiej próby. Organizator jest jednak przekonany, że tor jest tak skonstruowany, że o zwycięstwie zdecyduje czas z pierwszego przejścia.


To co, kto się tego podejmuje?Gdzie się zapisać, jak i do kiedy?

Zapisy trwają do najbliższego piątku, do godziny 15.00, a można tego dokonać poprzez stronę: https://kolektyw.ninja/


Kto już jest na listach?

Na liście startowej mamy już kilka mocnych nazwisk m.in.:

  • Jakub Zawistowski

  • Robert Bandosz

  • Mateusz Karbowy

  • Krzysztof Spławski


Kto to organizuje?

Organizatorami są:

  • Niecko Zdrowiej

  • Warsztat PopArt


 

Podsumowując, zapowiadają się mega zawody Ninja, z mega kasą do zgarnięcia. Mam szczerą nadzieję, że w przeciwieństwie do dotychczas wyemitowanych sezonów Ninja Warrior Polska, tor będzie możliwy do przejścia przez zawodników a nagroda nie będzie wirtualna, a namacalna.

 

Jeśli treści w tym artykule były dla Ciebie przydatne i sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją twórczość, możesz to zrobić wspierając mnie kawą. Przyda się, większość tekstów powstaje w nocy :). Z góry dzięki za wsparcie i do zobaczenia na zawodach.


 

Artykuł powstał na bazie informacji podanych na stronie FB wydarzenia https://www.facebook.com/events/512076356725380 oraz rozmowy z organizatorami.

249 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page