top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

A może by tak Walentynki w stylu Armagedon...

Armagedonowe walentynki to bieg wyjątkowy. Po pierwsze to świetny pomysł na walentynkową randkę (można też wystartować w pojedynkę, a kto wie co będzie na mecie). Po drugie to jedyny bieg OCR w tym miesiącu. Po trzecie to dobra okazja by poznać ich przeszkody przed Ligą OCR.Tak, to już 12 lutego odbędzie się wyjątkowy bieg przeszkodowy w okolicach Sieradza. Armagedon Hardcolove Pary... i single ;). To jest warte podkreślenia, że osoby chcące biec w pojedynkę, też mogą jak najbardziej wystartować. Zarówno w Elite jak i w Open.


Jeśli jednak macie osobę (płci przeciwnej), która będzie z Wami chciała wystartować w jednej z trzech kategorii (Elite, Open (Locha), For Fun (Knur)) to wtedy poczujecie na maksa wyjątkowość tego biegu. W końcu ile znacie biegów OCR w których startujecie w parze i musicie biec cały bieg razem aż do mety??


No właśnie - ja żadnego, ponieważ ucieczka zakładników na Katorżniku to jednak troszkę coś innego ;), ale jeśli Wy znacie - to chętnie się dokształcę. W dodatku bieg będzie miał miejsce w okresie Walentynkowym, więc to mega pomysł na randkę. Można się razem fajnie zmęczyć. Można też zaimponować swoją siłą i odwagą :) Może to też doskonały pomysł, aby pokazać swojej drugiej połówce czym jest ta nasza dziwna pasja.Bieg odbędzie się w ośrodku Męka k. Sieradza. Męka ma tutaj podwójne znaczenie. Z pewnością po biegu będziecie bardzo zmęczeni - teren wokół zapewnia przeprowadzenie trasy z dużą ilością podbiegów.


O właśnie, organizator zapowiedział, że w stosunku do Armagedonowych Mikołajek, które też odbyły się w tym samym miejscu, trasa poza ośrodkiem będzie bardziej urozmaicona. Ma być więcej technicznych przeszkód poza ośrodkiem (póki co org. ujawnił, że nastąpi powrót "Destiny") oraz więcej podbiegów na 7 km trasie. O liczbę przeszkód zlokalizowanych w samym ośrodku możemy być spokojni, nigdy jeszcze nie słyszałem, by ktoś powiedział, że było ich za mało.Będzie więc jeszcze bardziej przeszkodowo, a na mecie oprócz super wyjątkowego medalu, który swoim designem mega się wyróżnia na tle innych medali, będzie czekał grill z jedzonkiem. Co istotne - jedzenie jest w cenie pakietu. Więc nie tylko wspólnie pobiegacie, ale jeszcze coś zjecie, chyba tylko świec będzie brakować do randki idealnej :)Co prawda do rozpoczęcia sezonu, który startuje na poważnie z początkiem kwietnia, jeszcze trochę czasu zostało, ale myślę, że to dobry moment aby zrobić sobie mały sprawdzian lub po prostu miło spędzić czas lub poznać przeszkody jakie są na Armagedonie. Ten punkt szczególnie istotny dla osób, które planują start w Lidze OCR.


Dlaczego istotny? Ponieważ Armagedon będzie ostatnim biegiem ligowym. Choć szczegółów jeszcze nie znamy, to osoby biegnące w Lidze zapewne będą mieć po jednej próbie na przeszkodzie. Kto więc nie zna tych przeszkód, lepiej niech je pozna, ponieważ należą do jednych z bardziej wymagających w naszym kraju.Dodatkową zachętą (przynajmniej dla mnie) są optymistyczne prognozy pogody, ma być dość słonecznie, bez opadów i kilka stopni na plusie. Idealnie. Jak na luty :)


Ja wybieram opcję Knur czyli bieg bez pomiaru czasu, bez kar za niepokonanie przeszkody, czyli czyste "run for fun". Jest jednak na szczęście też dość liczna grupa Elite, w tej chwili około 50 osób. Na liście jest kilka mocnych nazwisk zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn - zapowiada się dobre ściganie. Najbardziej mnie jednak ciekawi rezultat bieg par Elite, gdzie mamy takie postaci jak Katarzyna Baranowska, Marzena Ryś czy Victoria Jarząbek - będzie ciekawie.Zapraszam Was serdecznie na ten bieg, ceny są atrakcyjne, a jeśli zastosujecie kod: PRZESZKODOWO15 to już są całkowicie przyjazne. Żeby nie być gołosłownym to:

- Knur - 144 PLN

- Knur para - 270 PLN (za dwie osoby!)

- Locha - 178 PLN

- Locha Para - 321 PLN (za dwie osoby!)

- Locha Elite - 195 PLN

- Locha Elite Para - 355 PLN (za dwie osoby!)Tak więc mam nadzieję, że widzimy się w sobotę na Armagedonie, gdzie się wspólnie nieco w Męce wymęczymy. Na ten moment na listach jest zaledwie trochę ponad 200 osób, moim zdaniem spokojnie powinno być dwa razy tyle. Przy okazji jak sądzicie dlaczego na listach jest na ten moment tylko/aż 200 osób?


A jak ktoś jest ciekawy jak było na ostatnich Armagedonowych Mikołajach - to poniżej krótki filmik:P.S. Na sam koniec kilka przydatnych linków:

Zapisy na bieg - LINK

Lista zawodników - LINK

Regulamin - LINK

 

Jeśli treści w tym artykule były dla Ciebie przydatne i sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją twórczość, możesz to zrobić wspierając mnie kawą. Przyda się, większość tekstów powstaje w nocy :). Z góry dzięki za wsparcie i do zobaczenia na zawodach.

 


186 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


bottom of page