• Jacek - Przeszkodowo.pl

Wyniki Mistrzostw Polski OCR 2022 Sopot | MP OCR 2022

W poniższym artykule zebrałem wszystkie wyniki z V Mistrzostw Polski OCR 2022, które w dniach 10-11 września odbyły się w Sopocie. Znajdziecie tutaj nawet wyjątkowo wyniki kat. Open - Mistrzostwa to wyjątkowa impreza i rządzi się swoimi prawami. Oto przed Wami top3 każdej z kategorii tych Mistrzostw.


Kategorie Elite


Wyniki dystansu SHORT - 3km - Elite:

Kobiety:

1. Agnieszka Rynkiewicz - Gorący Potok Team 2. Karolina Sroka - Unit37 3. Izabela Wysłuch - Dragon Runners


Mężczyźni:

1. Maciej Serafiński - Runmageddon Team 2. Paweł Jaciów - Wataha 3. Wojciech Wojtyszyn - Ex Team


Wyniki SZTAFET - 6km:

Team Żeński 1. K. Jonaczyk, A. Jasińska, A. Rynkiewicz - Gorący Potok Team 2. M. Kołczyn, K. Pisarczyk, A. Solakiewicz - BeFit24Team 3. P. Teska, N. Markowska, O. Juszkiewicz - Biegun OCR Team & RajSport

Team Męski 1. P. Król, M. Fabian, T. Oślizło - Socios Silesia 2. P. Jańczuk, M. Serafiński, K. Kalinowski - Runmageddon Team 3. R. Żurawik, A. Cichoń, O. Karcz - Lemon Team


Team Mix 1. Z. Ziober, W. Wojtyszyn, Paulina Wołczek-Wojtyszyn - Ex Team 2. K. Lorych | M. Łosin |P. Formela - Biegun OCR Team 3. S. Zalejasz, P. Zalejasz, D. Wałdowski - xRunners


Wyniki dystansu STANDARD - 12km - Elite:

Kobiety:

1. Marta Łosin - Biegun OCR Team 2. Małgorzata Daszkiewicz - Power Training 3. Anna Solakiewicz - BeFit24Team


Mężczyźni:

1. Grzegorz Szczechla - Carbon Silesia Sport 2. Wojciech Wojtyszyn - Ex Team 3. Tomasz Oślizło - Socios Silesia



 

Kategorie Wiekowe

Wyniki dystansu SHORT - 3km - Kategorie Wiekowe:

Kategoria 13-15

Kobiety: 1 Teska Patrycja - Biegun OCR Team 2. Ziarkowska Pola - Fit More Rybnik 3. Juszkiewicz Oliwia - Rajsport Active


Mężczyźni:

1. Matysiak Przemysław - Hell’s Gym OCR Pępowo 2. Rajnich Tomasz - Spartan Team 3. Głowacki Franek


Kategoria 16-17

Mężczyźni: 1. Kurzawa Mateusz 2. Kondej Michał - Active Flow


Kategoria 18-24

Kobiety: 1. Maciuszek Julia - Runmageddon Team 2. Komorowska Monika - Socios Silesia


Mężczyźni:

1. Gabryś Piotr - Spartan Team 2. Sztylka Karol - Best Beasts 3. Bigos Daniel - Lublin


Kategoria 25-29 Kobiety:

1. Rydlewicz Daria - Dynamic Strong Gniezno 2. Gańko Karolina - Obstacle Center Team 3. Pisula Anna - Power Training


Mężczyźni:

1. Kozłowski Artur - RajSport Active 2. Zieliński Bartosz - Dynamic Strong Gniezno 3. Pawłowski Kamil - MOVE. Team


Kategoria 30-34

Kobiety: 1. Kamińska Justyna - Dynamic Strong Gniezno 2. Charusta Martyna - BeFit24Team 3. Liberadzka Elżbieta - Power Training


Mężczyźni:

1. Jagodziński Karol - Power Training 2. Włodarczyk Dawid - Jungle Nextreme 3. Mikulewicz Przemysław - MOVE. Team


Kategoria 35-39

Kobiety: 1. Kołczyn Magdalena - BeFit24Team 2. Pisarczyk Karolina - BeFit24Team 3. Mazepa Izabela


Mężczyźni:

1. Żurawik Rafał - Lemon Team 2. Markowski Fabian - RajSport Active 3. Miłoś Tomasz - Biegun OCR Team


Kategoria 40-44 Kobiety:

1. Ławniczak Justyna - WOLF TEAM 2. Urbańska-Kulon Katarzyna - BeFit24Team


Mężczyźni:

1. Lisowski Grzegorz - Socios Silesia 2. Trapkowski Przemysław - xRunners 3. Maruszewski Marcin


Kategoria 45-49 Kobiety:

1. Maciejewska Agnieszka - Obstacle Center Team


Mężczyźni:

1. Budzisz Krzysztof - Socios Silesia 2. Machtyl Zygmunt - Best Beasts 3. Missala Michał - Power Training


Kategoria 50+

Mężczyźni: 1. Kurach Stanisław - Dziady OCR 2. Serafiński Robert - RajSport Active 3. Janiszewski Grzegorz - Dziady OCR


Kategoria International

Kobiety:

  1. Griskiene Neringa

Mężczyźni: 1. Savanovich Vitali



 

Wyniki dystansu STANDARD - 12km - Kategorie Wiekowe:


Kategoria 13-15

Kobiety: 1. Teska Patrycja - Biegun OCR Team 2. Ziarkowska Pola - Fit More Rybnik 3. Szojda Ola - Viking Training


Mężczyźni:

1. Budny Maksymilian - Spartan Team 2. Rajnich Tomasz - Spartan Team 3. Szuflicki Tymon - Leniwce z Mangolii


Kategoria 18-24

Kobiety: 1. Metelska Karolina - Socios Silesia


Mężczyźni:

1. Kurta Rafał - xRunners 2. Ciepiela Dominik - Obstacle Center Team 3. Malczewski Daniel - Rajsport Active


Kategoria 25-29

Mężczyźni:

1. Kozłowski Artur - Rajsport Active 2. Zieliński Bartosz - Dynamic Strong Gniezno 3. Konkol Dominik - Carbon Silesia Sport


Kategoria 30-34

Kobiety: 1. Kamińska Justyna - Dynamic Strong Gniezno 2. Garnuszek Anita - Power Training 3. Piskorska Iwona - Strefa Ruchu Rzeszów


Mężczyźni:

1. Jagodziński Karol - Power Training 2. Kępisty Patryk - Rajsport Active 3. Sikora Adam - Mad Runners


Kategoria 35-39

Kobiety: 1. Bajsarowicz Marta - OCR Witches

Mężczyźni:

1. Markowski Fabian - Rajsport Active 2. Rynkiewicz Mateusz - Runmageddon Team 3. Ilnicki Dariusz - Ninja Club Kraków


Kategoria 40-44

Kobiety: 1. Ławniczak Justyna - Wolf Team


Mężczyźni:

1. Lorych Krystian - Biegun OCR Team 2. Maruszewski Marcin 3. Lisowski Grzegorz - Socios Silesia


Kategoria 45-49

Mężczyźni: 1. Budzisz Krzysztof - Socios Silesia 2. Szulwach Maciej - Biegun OCR Team 3. Mizgalski Jacek - Dziady OCR


Kategoria 50+

Mężczyźni: 1. Serafiński Robert - Rajsport Active 2. Janiszewski Grzegorz - Dziady OCR 3. Kurach Stanisław - Dziady OCR


Kategoria International

Kobiety:

1. Savinava Lizaveta

Mężczyźni:

1. Tryvashkevich Yauhen



 

Wyniki biegów KIDS - 1km - Elitka / Kategorie Wiekowe:


Kategoria 7-8

Dziewczynki: 1. Miotke Kornelia - Active Flow 2. Mirecka Nikola - Raciborki OCR 3. Król Kaja - Fit More Rybnik


Chłopcy:

1. Szulik Antoni - Fit More Rybnik 2. Herman Patryk - Fit More Rybnik 3. Miłoś Michał - Active Flow


Kategoria 9-10 Dziewczynki:

1. Gałuszyńska Nina - Active Flow 2. Skotniewska Karolina - Active Flow 3. Burdeńska Alicja - Active Flow


Chłopcy:

1. Drewniak Oskar - Active Flow 2. Smołoński Marcel - Active Flow 3. Miłoś Karol - Active Flow


Kategoria 11-12

Dziewczynki: 1. Miłoś Izabela - Active Flow 2. Trochonowicz Ida - #MieszamyNaPrzeszkodach 3. Marzec Julia - Spartan Team


Chłopcy:

1. Drzewiecki Filip - MadRunners 2. Kręgielski Filip - Gorillas OCR 3. Kotulski Krystian - Borsuk Crew



 

Kategorie Open


Wyniki dystansu SHORT - 3km - Open:

Kobiety:

1. Barbara Miłoś - BigYellowFoot Adventure Team

2. Katarzyna Gonia - OCR Banino

3. Karolina Dobrogoszcz


Mężczyźni:

1. Paweł Bednarz - Jura Team

2. Piotr Jakuszek - Hell's Gym OCR Pępowo

3. Kamil Chrobot - Jura Team


Wyniki dystansu STANDARD - 12km - Open:

Kobiety:

1. Anna Piwowarczyk - BigYellowFoot Adventure Team

2. Mirosława Schweizer - BigYellowFoot Adventure Team

3. Paulina Wądołkowska - BigYellowFoot Adventure Team


Mężczyźni:

1. Kamil Chrobot - Jura Team

2. Piotr Jakuszek - Hell's Gym OCR Pępowo

3. Łukasz Kucharski - BigYellowFoot Adventure Team


Wyniki SZTAFET - 6km - International

1. Y. Tryvashkevich, L. Savinava, V. Savanovich - Dziki

2. A. Pulsa, Z. Nakrevic, D. Baranauskas - OCR Baltic Warriors

3. K. Wejknis, D. Nikiel, B. Nienadowski - #OCR SPORT GRIP


Wyniki biegów KIDS - 1km - Open:

Dziewczynki:

1. Małgorzata Smoroń - BeFit24Team

2. Lidia Tiałowska

3. Magdalena Szulik - Fit More Rybnik


Chłopcy:

1. Jakub Gawin - BeFit24Team

2. Piotr Smoroń - BeFit24Team

3. Franciszek Świder - Spartan Team



 

Wyniki za fanpage Mistrzostwa Polski OCR oraz strona zmierzymyczas.pl.


 

Jeśli treści w tym artykule były dla Ciebie przydatne i sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją twórczość, możesz to zrobić wspierając mnie kawą. Przyda się, większość tekstów powstaje w nocy :). Z góry dzięki za wsparcie i do zobaczenia na zawodach.

 

272 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie