top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Uwaga Elita - Runmageddon zmienił regulamin oraz prezentuje nowe trofea

Na stronie Runmageddonu można znaleźć kilka ciekawych informacji, którymi największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce, jeszcze się specjalnie nie pochwalił w oficjalnych komunikatach. W takim razie im trochę pomogę i zwrócę Waszą uwagę na jedną bardzo istotną zmianę i na drugą już dużo mniej istotną.Zmianie uległ regulamin biegów Runmageddon

28 lutego 2022 roku aktualizacji uległ dokument dostępny pod adresem LINK.

Z punktu widzenia zawodników Elity bardzo istotną zmianą jest ta dotycząca klasyfikacji drużynowej. Do tej pory pod uwagę brane były czasu pięciu najszybszych zawodników danego zespołu. Od eventu we Wrocławiu dalej będzie brane pod uwagę pięć najszybszych czasów, ale pojawia się dodatkowy wymóg. Co najmniej jeden z tych czasów musi należeć do... kobiety.Zanim zaczniemy tworzyć teorie spiskowe, że zmiana została wprowadzona po tym, jak do drużyny Runmageddon dołączyły dwie bardzo mocne dziewczyny (Klaudia Szuba-Łata oraz Karolina Toman niedawno dołączyły do Julii Maciuszek), to o tej planowanej zmianie Runmageddon wspomniał już w... styczniu. Podczas rozdania nagród za Zimową Warszawę, spiker ogłosił, że taka zmiana ma wejść w życie. Teraz ta zapowiedź znalazła potwierdzenie w regulaminie.


Jak myślicie, która drużyna najwięcej na tym zyska, a która najwięcej na tym straci? Mam swoje typy, ale nie chcę sugerować Wam odpowiedzi. Choć chyba już to częściowo zrobiłem ;)


To teraz coś lżejszego.


Nowe trofea Elite

Z tym "prezentuje" w tytule tego artykułu to chyba nieco przesadziłem, bo póki co wypasionej prezentacji towarzyszącej nowym wzorom medali czy statuetki weterana nie widziałem, ani choćby posta na fejsie. Skoro jednak są na oficjalnej stronie, to chyba nie jest to już jakaś żadna wielka tajemnica i mam nadzieję, że nie popsuję im niespodzianki. W każdym razie nowe statuetki można podziwiać na tej stronie LINK. Lub tutaj, tuż poniżej tego zdania.I co o nich sądzicie? I kto pomoże znaleźć mi różnicę pomiędzy drugim a trzecim miejscem? :)

 

Jeśli treści w tym artykule były dla Ciebie przydatne i sprawiły, że masz ochotę wesprzeć moją twórczość, możesz to zrobić wspierając mnie kawą. Przyda się, większość tekstów powstaje w nocy :). Z góry dzięki za wsparcie i do zobaczenia na zawodach.

 1333 wyświetlenia1 komentarz

1 Comment


Wojciech Niedziałkowski
Wojciech Niedziałkowski
Apr 13, 2022

Sport niszczą teorie spiskowe , niedopowiedzenia , ukryte zagadki. Niby nie pisze niby pisze .O bezinteresowność i rzetelność wnoszę . Tak mają dotlenieni. Pozdrawiam Maraton PAPU Kawy nie stawiam .

Like
bottom of page