top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Ninja Series - Autumn Edition - zapowiedź wydarzenia

Zaktualizowano: 31 gru 2020

Edycja wiosenna niestety się nie odbyła, akurat zaczął się "lockdown". Edycja letnia okazała się jednak dużym sukcesem, zarówno frekwencyjnym, organizacyjnym jak i sportowym. Teraz nadszedł czas na edycję jesienną, która zapowiada się na prawdziwą petardę i ma przebić edycję letnią pod każdym względem. Poniżej info od organizatorów, a na samym dole mój komentarz.
 

Zapraszamy na Ninja Series Autumn Edition 19 i 20 września 2020 roku podczas FIWE - Fitness Trade Show 📣


7 edycja targów FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020, która jak co roku odbędzie się w Warszawie w halach targowych Expo XXI będzie lokalizacją Ninja Series Autumn Edition. Podczas targów będzie można zmierzyć się z torem przeszkód rodem z Ninja Warrior!


 

Tor Open

Tor Open który w pierwszej edycji ukończyło 87% startujących jest torem dynamicznym z najbardziej znanymi przez wszystkich przeszkodami. Naszym celem jest, by tor mogło ukończyć jak najwięcej osób. Ta część zawodów będzie się odbywała w sobotnie popołudnie (19 września) i niedzielny poranek (20 września). Junior Ninja (14-17 lat) mogą wystartować w na torze open dla dorosłych.

Tor Open jest również torem eliminacyjnym do startu w finale Ninja Series. 20 mężczyzn i 20 kobiet z najlepszymi czasami toru open będą mieli szansę zmierzyć się na Torze Pro.

Limit 256 osób (4 serie po 64 osoby). 2 serie w sobotnie popołudnie i 2 serie w niedzielny poranek. 

Tor Kids

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w zawodach Little Ninja (6-9 lat) i Young Ninja (10-13 lat)! Ta część zawodów będzie się odbywała w sobotę przed południem. Tor będzie dostosowany do wieku uczestników. Tor będzie stworzony z myślą o dobrej zabawie dla dzieci. Dekoracja zwycięzców odbędzie się w sobotę o 13:30.

Limit 128 osób (2 serie po 64 osoby) 


Sztafety

Wyczekiwane i lubiane przez zawodników Sztafety odbędą się w sobotnie popołudnie. Zawodnicy wystartują na torze w 3 osobowych składach. Drużyny będą mieć postać 2+1, tzn. dwóch mężczyzn i jednak kobieta lub dwie kobiety i jeden mężczyzna. Podczas najbliższych zawodów przygotowaliśmy 20 startów drużynowych. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone w niedzielne popołudnie podczas dekoracji zwycięzców Ninja Series!


 


Tor PRO

Zmagania na Torze Pro rozpoczną się w niedzielne popołudnie. 20 najlepszych mężczyzn i 20 najlepszych kobiet zmierzy się z nieznanym wcześniej torem naszpikowanym przeszkodami Ninja Warrior. Tor tworzony przez Obstacle Sports PRO będzie z pewnością będzie widowiskowy i wymagający. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe, jak również pieniężne. Obecnie pula nagród wynosi 2 tys. zł. 


Bezpieczeństwo

Wydarzenie odbędzie się z największą dbałością o bezpieczeństwo i zgodnie z odpowiednimi wytycznymi Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia.


 


Harmonogram

Sobota (19 września 2020)

9:00 - 11:00 - Zawody little Ninja (6-9 lat) - limit 64 osoby

11:00 - 13:00 - Zawody Young Ninja (10 - 13 lat) - limit 64 osoby

13:30 - dekoracja zwycięzców Ninja Series Little oraz Young Ninja

13:00 - 14:00 - przerwa techniczna

14:00 - 16:00 - sztafety drużynowe - limit to 20 sztafet

16:00 - 20:00 - eliminacje Ninja Series (TOR OPEN) - ( fala 16:00 , 18:00) - limit 64 osoby na fale

Niedziela (20 września 2020)

9:00 - 13:00 - eliminacje Ninja Series OPEN (fala 9:00, 11:00),limit 64 osób na falę

13:00 - 14:00 - przerwa techniczna

14:00 - 16:00 - eliminacje Ninja Series (TOR PRO) 20 kobiet, 20 mężczyzn,

16:30 - Finały Ninja Series (Finał B kobiet, Finał A kobiet, Finał B mężczyzn, Finał A mężczyzn)

17:15 - Ogłoszenie zwycięzców Ninja Series (dekoracja Juniorów, sztafet drużynowych oraz zawodników indywidualnych)


*Harmonogram eventu może ulec zmianie.


 

Bilety, zapisy

  • Tor Open Ninja Series - 89 zł (dwie próby)

  • Little i Young Ninja - 79 zł (dwie próby)

  • Sztafety drużynowe - 99 zł (3 osoby w drużynie)

Do zobaczenia 19 i 20 września 2020 roku na EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.
 

Komentarz Przeszkodowo.pl

Poprzednia edycja, w mojej ocenie, była bardzo udana, a zresztą zamiast się powtarzać, to odeślę Was do relacji z tego wydarzenia.


Myślę, że ta edycja będzie jeszcze lepsza i to z kilku powodów.


Po pierwsze odbędzie się pod dachem, a ma to kolosalne znaczenie dla przebiegu zawodów. Poprzednio warunki eliminacji w sobotę i w niedzielę były diametralnie różne. W skrócie, w sobotę tor był suchy, a w niedzielę mokry. Chyba tylko Robert Bandosz wykręcił w niedzielę czas, który zapewnił mu awans do finałów. Teraz tego problemu nie będzie.


Po drugie, nie będzie już możliwości wcześniejszego treningu na konfiguracji toru, który pojawi się na zawodach. Tor będzie zmieniony względem poprzedniej edycji, choć pewne elementy oczywiście pozostaną takie same. Z mojego punktu widzenia zwiększy to szansę zawodników nie trenujących na co dzień w Ospro. Dla mnie zmiana na plus.


Po trzecie, jak zapowiedział organizator, będzie jeszcze bardziej spektakularnie. Tu muszę uwierzyć na słowo, ale nie mam podstaw by tego nie zrobić.


Po czwarte, lokalizacja - targi FIWE Fitness Trade Show. Będzie to mega promocja dyscypliny Ninja. Na targach fitness jest mnóstwo osób z branży sportowej, które będą miały okazję poznać bliżej ten fascynujący i bardzo widowiskowy rodzaj aktywności fizycznej.


Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać tego wydarzenia.


Przeszkodowo.pl jest patronem medialnym Ninja Series - Autumn Edition, więc oczywiście planuję relację live na profilu Facebookowym fb.me/przeszkodowo, na którą już niniejszym zapraszam.


P.S. Toru Open nie ma się co bać, wiem co mówię, sam go ostatnio sprawdziłem i teraz też to zrobię. Tak więc mam nadzieję, że widzimy się 19-20 września na Ninja Series - Autumn Edition. 

106 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page