top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Ninja Run 7 Show - zapowiedź wydarzenia | nowości | przeszkoda półfinałowa | live

Ninja Run to wydarzenie organizowane przez Wiktora Wójcika oraz Krzysztofa Orankiewicza, które już na stałe wpisało się nie tylko w kalendarze, ale przede wszystkim w serca zawodników Ninja. Najbliższe zawody Ninja Run 7 Show już 30.09-02.10 w Tomaszowie Mazowieckim w Arenie Lodowej.Myślę, że nie muszę Wam przybliżać jak wyglądają te zawody, jednak, gdyby ktoś po raz pierwszy zetknął się z tą marką, to pokrótce opiszę czym się ona charakteryzuje. Są to zawody, które swoim stylem, rodzajem przeszkód, dynamiką, widowiskowością najbardziej przypominają program Ninja Warrior ze wszystkich zawodów Ninja w Polsce. Podobieństwa mamy również w formule tzn. zawody składają się z etapu eliminacji, następnie mamy półfinały i finały. Różnicą jest m.in. to, że zawodnicy startują parami na dwóch identycznych torach umieszczonych obok siebie.


Czy ten styl zostanie utrzymany, tego dowiemy się już wkrótce, ponieważ organizatorzy zapowiadają, że będzie to impreza przełomowa. To będzie ostatnie Ninja Run w tym roku i będzie to pokaz w jakim kierunku będzie zmierzała ta marka, jaka będzie ich indywidualna droga w roku 2023.


Mam już potwierdzenie, że w roku 2023 odbędzie się kilka wydarzeń pod szyldem Ninja Run. Należy też oczekiwać, że wszystkie odbędą się właśnie w Tomaszowie Mazowieckim w Arenie Lodowej. Ta lokalizacja daje ogromne możliwości i co ważne zapewnia ochronę przed deszczem i innymi niespodziankami pogodowymi. Pozwala również na podziwianie zawodników przez kibiców z trybun.


Wracając do najbliższych zawodów, to mogę zdradzić, że tor eliminacyjny będzie składał się z siedmiu przeszkód. Mają być ciekawe, kreatywne, wpasowujące się w gusta zawodników i zapewniające świetne widowisko. Na ten moment organizatorzy zaprezentowali trzy pierwsze przeszkody, w tym wyzwanie DZIK Energy. Po szczegóły odsyłam na ich fanpage - LINK do FanPage NinjaRun.


Ale, ale - mam dla Was też niespodziankę :) wizualizację niepublikowanej jeszcze przeszkody eliminacyjnej, która sprawdzi Waszą, a jakby że inaczej - równowagę. Na szczęście nie jest to Slackline, choć patrząc na wizualizację, to sam nie wiem czy jest się z czego cieszyć :).
Jedną z dużych szykowanych zmian jest zupełnie nowa formuła półfinałów. Do tej pory półfinały odbywały się na lekko zmodyfikowanym torze eliminacyjnym, czytaj troszkę utrudnionym. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Półfinał odbędzie się na specjalnie przygotowanej w tym celu przeszkodzie. Tak, jednej przeszkodzie, którą będzie trzeba przejść jak najszybciej.


Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać? No pewnie, że jesteście, więc dłużej nie trzymam Was w niepewności. Przeszkoda będzie składać się z ufo -> drążek poprzeczny -> ufo -> drążek poprzeczny. Odległość między elementami to będzie około dwóch metrów, może ciut więcej ;) Ale to nie koniec tej przeszkody, ponieważ w drugą stronę też będzie trzeba się przedostać. Tutaj czeka na Was "przekładanie rurek" znane też jako "spaghetti" - to będzie część siłowa wymagająca też sporej precyzji. Niestety nie mam wizualizacji tej przeszkody, więc musicie ją sobie wyobrazić :)


Jak zatem będzie wyglądał finał zapytacie? Cóż, odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero na samym evencie. Ma to być jednak równie ciekawa niespodzianka jak półfinał. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się tego doczekać.


Kolejną nowością będą specjalne profesjonalne pokazy akrobatyczne na szarfach. To dodatkowe widowisko jest zaplanowane na niedzielę. To dodatkowa atrakcja i zachęta, aby przybyć do Areny Lodowej i kibicować nie tylko zawodnikom Ninja, ale też podziwiać pokazy akrobatyczne. Skoro już o kibicowaniu wspomniałem, to pamiętajcie, żeby wykupić wejściówki na widownię w Arenie Lodowej. Możecie to zrobić poprzez stronę obiektu - LINK do biletów na widownię.


Na sam koniec dodam, że jednym z partnerów wydarzenia jest firma Hurom, producent wolnoobrotowych wyciskarek, z tej okazji na evencie odbędzie się degustacja przygotowywanych na miejscu świeżo wyciskanych soków.


Zapowiada się wyjątkowy event i mam nadzieję, że się tam licznie spotkamy. Tak, wybieram się na Ninja Run 7 Show jako zawodnik, ale też przede wszystkim jako realizator transmisji live. Tak więc, jeśli Was tam nie będzie na miejscu, to zapraszam do oglądania transmisji w niedzielę 02 października. Mam jednak nadzieję, że większość z Was przyjedzie do Areny Lodowej i tam się spotkamy.


Aby tak się jednak stało to należy się oczywiście zapisać, a możecie to zrobić na tej oto stronie: Link do zapisów NinjaRun


To z kim się widzę w Arenie Lodowej, a kto będzie oglądał live'a?219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page