top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

10. sezon Ninja Warrior Polska to będzie absolutna rewolucja

A jednak będzie kolejny sezon Ninja Warrior Polska!!! Polsat daje temu show jeszcze jedną szansę i przygotowuje absolutną rewolucję w formacie programu. Poniżej podzielę się wszystkim, co udało się dowiedzieć, zaznaczę jednak, że są to informacje nieoficjalne, niepotwierdzone, ale z zaufanego źródła, dlatego decyduję się je opublikować.

Po pierwsze, w poniedziałek 13 maja rozdzwoniły się telefony z zaproszeniami na casting, który ma odbyć się pod koniec maja w Warszawie.


Potwierdziło się też to, co już pojawiło się w sieci tzn., że w 10. sezonie będą pojedynki 1 na 1, czeka więc nas prawdziwa rewolucja w formule tego programu.


Będą to pojedynki, które mają faktycznie eliminować zawodników z dalszej rywalizacji. Ma to działać tak, że w odcinku będzie aż 32 zawodników, z których do półfinałów przejdzie 16, a do finału 8 zawodników z każdego odcinka.


Odcinków eliminacyjnych ma być tak sama ilość jak do tej pory, czyli sześć.


W finale ma być więc 48 zawodników.


I teraz jak dla mnie informacja, w którą dość ciężko uwierzyć, iż w finale również będą pojedynki 1:1. Nie wiem, jakby to miało dokładnie wyglądać, nie wiem również, jakie będą proporcje mężczyzn i kobiet w finale.


Z tego co udało się dowiedzieć, to kobiety będą rywalizować z kobietami, a mężczyźni z mężczyznami.


Idąc dalej, oznacza to, że w finale nie tylko nie będzie Góry Midoriyama, ale będziemy mieć dwóch zwycięzców: jednego mężczyznę i jedną kobietę.


Tutaj mam pewne wątpliwości czy tak ten finał będzie wyglądać, ale pożyjemy, zobaczymy.To, co z kolei bardzo mnie cieszy to informacja, że w 10. sezonie nie będzie celebrytów czy innych gości specjalnych. Ma to być najbardziej sportowa edycja jak do tej pory.


No właśnie, jak jesteśmy przy tym kto wystąpi w tym sezonie, to podobno ma to być taka Polska edycja "All Stars". W pierwszej kolejności mają być brani pod uwagę zawodnicy, którzy dotarli co najmniej do półfinałów, mają oni stanowić ponad połowę składu 10. sezonu.


Program ma być nagrywany 14-18 lipca.


To daje jasny komunikat, że nagrywany będzie tylko jeden sezon.

Zakładam, że Polsat na podstawie oglądalności tego sezonu podejmie decyzję czy będzie kręcić kolejne sezony.


Cieszę się bardzo, że mają nastąpić zmiany w formacie Ninja Warrior Polska, jak dla mnie zmiany na duży plus, będzie ciekawiej, więcej sportu, mniej "pajacowania". Mam nadzieję, że wyjdzie to programowi na dobre i oglądalność wzrośnie do poziomu, który pozwoli na kręcenie kolejnych sezonów.


P.S. W związku z "reaktywacją" Ninja Warrior Polska, realizacja programu surwiwalowego, który miał zastąpić NWP w ramówce Polsatu, a do którego casting odbył się kilka miesięcy temu, jest na tę chwilę wstrzymany.1117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page