top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Zapowiedź Biegun OCR Ninja Track 27-28.03.2021

Już 27-28.03 podczas wydarzenia "Biegun Odwilż na Bagniskach" kolejny raz będziecie mogli zmierzyć się z Ninja Trackiem.


Tor przeszkód przygotowany zostanie zgodnie z wytycznymi World Ocr- Federation Internationale de Sports d' Obstacles.

Przygotowaliśmy dla Was tor 100 metrów, do pokonania 12 konstrukcji - nie może Was zabraknąć.Nowe zasady...

Wychodząc Wam na przeciw wprowadziliśmy podział na Open i Pro, co daje Wam możliwość rywalizacji na właściwym poziomie.


Open - w tej kategorii mogą wystartować wszyscy, ilość podejść do przeszkody jest dowolna. Jedynym ograniczeniem jest tu limit czasu, który wynosi 4 min. Tu liczy się zabawa, a do zdobycia będą puchary i wieczna chwała.


Pro - rywalizacja dla zawodowców. Jedno podejście do przeszkody i limit czasu 2 min. Na tym poziomie liczy się szybkość i brak błędów, a stawka jest wysoka, ponieważ do zgarnięcia są nagrody rzeczowe i finansowe

Medal

Tak prezentuje się medal, który otrzyma każdy kto zmierzy się z torem.Gwarantujemy świetną zabawę, pomoc od ekipy Biegun Ninja Team, która będzie Was wspierać przez całe zawody.

Podczas zawodów będzie nagrywany live, który poprowadzą dla Was niezawodni prowadzący: Ninja Witcher i Wojtek Borkowski.Rabaty, promocje

Każdy z zawodników Biegun Ninja Team dysponuje kodem rabatowym w wysokości 15% zarówno na Ninja jak i OCR. Warto więc zajrzeć na ich social media.


 

Artykuł powstał na podstawie materiałów przesłanych przez drużynę Biegun Ninja Team.242 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page