top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Vitarade - napędza przeszkodowców

Jesteśmy dumni z ogłoszenia naszej współpracy z przeszkodowo.pl - miejscem, gdzie pasja do przeszkód spotyka się z duchem wyzwania!Vitarade to marka znana ze swojego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości produktów, które wspierają wytrzymałość i regenerację podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Nasze produkty, oparte na opatentowanych wielkocząsteczkowych węglowodanach Vitargo®, zapewniają szybką dostawę energii oraz skuteczną regenerację mięśni.Z wielką przyjemnością wchodzimy w partnerstwo z przeszkodowo.pl, aby wspólnie inspirować i wspierać entuzjastów sportu w pokonywaniu wyzwań, na czele z Vitarade Team, czyli zespołu złożonego z pracowników i ambasadorów marki Vitarade, którzy reprezentują naszą markę na różnych wydarzeniach sportowych. W tym roku wzięliśmy udział w prestiżowych zawodach 44. Półmaraton Wiązowna, 18. Półmaraton Warszawski, a przed nami takie eventy jak: Runmageddon, Ironman, czy Barbarian Race.

 Jesteśmy szczególnie podekscytowani naszą współpracą z Barbarian Race, jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń przeszkodowych w Polsce. Ta dynamiczna seria wyścigów przeszkodowych przyciąga tysiące uczestników poszukujących wyzwań i przygód. Jako oficjalny sponsor Barbarian Race, Vitarade będzie obecny na wszystkich wydarzeniach, oferując uczestnikom nasze produkty, aby pomóc im w utrzymaniu energii i wytrzymałości podczas ekstremalnych prób.

 Cieszymy się na wspólne przekraczanie granic i osiąganie nowych wysokości. Bądźcie z nami na trasie - gotowi na wszystko!

 

Więcej informacji na temat naszej marki oraz produktów znajdziecie na stronie vitarade.com.
90 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page