top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Turniej o Puchar Matki Dzików - Kooźnia - Warszawa - zapowiedź wydarzenia

Zaktualizowano: 31 gru 2020

W zbliżający się weekend mamy tylko jedne, jedyne OCRowe zawody. Turniej o Puchar Matki Dzików zorganizowany w nowo powstałym centrum treningowym OCR w Warszawie w Kooźni. Szczegóły w przygotowanym poniżej przez organizatora opisie tego wydarzenia.Sezon OCR rusza w tym roku z opóźnieniem, ale jak to zwykle w OCRach bywa, rusza z kopyta.


Wiemy, że ostatnie miesiące nie należały do najbardziej przetrenowanych, dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, przygotowaliśmy coś, co pomoże im nabrać rozpędu.


Turniej O Puchar Matki Dzików to bieg z 20 przeszkodami na dystansie 3 kilometrów. W arsenale przeszkód mamy to, co tygryski lubią najbardziej:

  • Równoważnia

  • Wspinanie po linie

  • Wariat

  • 18m (sic!) Multirig

I wiele innych fajowych zabawek, które pozwolą na nowo wczuć się w przeszkodowy klimat.Cały turniej odbywać będzie się w Warszawie, w nowej miejscówce treningowej – Kooźnia Training Spot, z dbałością o bezpieczeństwo sanitarne. Startujący wpuszczani będą na tor pojedynczo, w odstępach 5 minutowych, co zapewni przepustowość trasy i umożliwi przestrzeganie reżimu sanitarnego. Godziny startów ustalane będą indywidualnie.


Każdy uczestnik startować będzie na zasadach panujących w Elite, żeby móc zapewnić przepustowość trasy, możliwa będzie tylko jedna próba na przeszkodzie, jednak ponieważ wiemy, że trochę czasu upłynęło od kiedy ludzie latali bezbłędnie, każdy mężczyzna dostanie od nas trzy życia, a kobieta pięć. W praktyce oznacza to, że w ramach swoich żyć, będzie można spróbować jeszcze raz. Po utracie wszystkich żyć zawodnik przechodzi na zasady OPEN, gdzie za każdą niepokonaną przeszkodę czekać będą na niego karne ćwiczenia, adekwatne do trudności przeszkody. Teren raczej płaski, błoto w ilości umiarkowanej, najtrudniejsze przeszkody ulokowane w budynku, także na pewno nie zaserwujemy mokrego wariata :).
Na mecie czekać będzie zimne piwo, dla najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny przewidziany jest specjalny puchar. Ponieważ Turniej organizujemy, by uczcić urodziny naszej trenerki Dianeczki Parol, w ramach prezentu od niej na wszystkich uczestników czekać będzie też specjalna promocja na karnety na zajęcia w Kooźni.

Link do wydarzenia na fb:


Link do zapisów: 

*Artykuł powstał na bazie materiału prasowego nadesłanego przez organizatora wydarzenia.

202 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page