top of page
  • Zdjęcie autoraJacek - Przeszkodowo.pl

Nowości podczas Extremerun

Stowarzyszenie Klub Sportowy Ex Team po raz  kolejny zorganizuje Extremerun, który w tym roku będzie miał miejsce 26 sierpnia w Opolu, na terenie Parku im. Armii Krajowej oraz 10 października w Prószkowie, gdzie odbędzie się jego nowa, nieco zmieniona formuła - Extreme Laser Run.
Podczas tych wydarzeń, wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze sportowej strzelnicy laserowej, a dodatkowo w Prószkowie, będzie ona elementem toru przeszkód podczas biegu. Jak przekazał redakcji prezes stowarzyszenia - Marcin Zwardoń, jest to nowość na polskim rynku OCR, która została zakupiona dzięki wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej, a to w ramach promocji strzelectwa, Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz Branżowych Oddziałów Wojskowych.


Widząc w tym duży potencjał do zainteresowania społeczeństwa aktywnością fizyczną i sportem, strzelnica będzie także wystawiana podczas innych wydarzeń, także we współpracy z WCR Opole i innymi organizacjami pozarządowymi.


Z uzyskanych informacji, możemy przekazać, że strzelnica pojawi się także podczas Mistrzostw Polski OCR w Stalowej Woli.


 

221 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page